Średniaki, czyli około 10 000 mAh

Powerbank około 10000 nAh tzw. średniaki

Czy potrzebujesz kupić power banka, dlatego zastanawiasz się nad tym, jaki produkt warto się zdecydować? Może nie jesteś pewny tego, czy będą wystarczyły Ci średniaki o pojemności  10 000 mAh? Sprawdź poniżej.

Czym jest power bank? – także wspomniany tutaj średniak 10 000 mAh

Power bank jest przenośną ładowarką, do której można podłączać większość urządzeń mobilnych. Ładowanie przebiega za pomocą portu USB.  Urządzenie zawiera w sobie ogniwo litowo – jonowe lub litowo – polimerowe. Aby naładować urządzenie wystarczy podpiąć przewód USB do portu USB, natomiast końcówkę micro USB do urządzenia przenośnego. Powinien cechować się kompaktowymi wymiarami oraz wytrzymałą obudową. Niektóre modele mają zastosowane aluminium zamiast z tworzywa sztucznego.

Czy warto zdecydować się na model power banka do 10 000 mAh?

Power Bank 10 000 mAh jest urządzeniem, które pozwala na kilkakrotne naładowanie: 

  • tabletu,
  • telefonu
  • albo czytnika ebooków

Wybierając model, zwróć uwagę na jakość przewodu oraz baterii. Bateria litowo – polimerowa jest mniej podatna na rozładowania. Zaletą urządzenia do 10 000 mAh jest to, że jest lekkie, poręczne i wygodne. Możesz zabrać je wszędzie tam, gdzie potrzebujesz skorzystać z urządzenia. Jeśli zależy Ci na tym, aby urządzenie służyło Ci jak najdłużej, postaraj się ładować nim podczas pełnych cykli. Przed rozpoczęciem używania go, należy rozładować power banka, a następnie naładować do 100 procent. Pamiętaj o tym, że przynajmniej kilka razy w miesiącu powinieneś rozładować go całkowicie, natomiast po tym naładować.