Powerbanki z Quick Charge 3.0

W tej grupie znalazły się powerbanki, które obsługują technologię szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge 3.0. Zapewniają one zdecydowanie szybsze ładowanie urządzeń wyposażonych w QC 3.0 – nawet 100% szybciej w stosunku do tradycyjnych ładowarek!

Dla kogo? Dla osób, które posiadają smartfony, tablety i inne urządzenia obsługujące Qualcomm Quick Charge 3.0 lub ewentualnie poprzednią wersję technologii: Quick Charge 2.0 i chcą wykorzystać potencjał szybkiego ładowania.

Powerbanków można również używać z innymi „normalnymi” urządzeniami, które nie obsługują Quick Charge!

Zapas energii: W tej grupie mamy póki co tylko jedno urządzenie 10 000 mAh. Zapewnia to odpowiednio około 250% baterii w przeciętnym smartfonie.

Zalety:

  • Obsługa najpopularniejszego obecnie standardu szybkiego ładowania: Qualcomm Quick Charge 3.0 (oraz wersji wcześniejszych QC 2.0 i QC 1.0)
  • Bardzo wysoka niezawodność: zero reklamacji (dosłownie)
  • Świetne wykonanie

Wady:

  • Tylko jedna: cena o 60 – 80% wyższa w stosunku do powerbanków o podobnej pojemności, ale bez technologii Quick Charge 3.0.

W tej kategorii oferujemy:

Devia KingKong 10000Powerbank Devia 10 000 mAh za 78,99 złotych

Koreański Devia KingKong to świetnie wykonany powerbank wyposażony w system IC dodatkowo kontrolujący bezpieczeństwo procesu ładowania, ogniwa litowo – polimerowe i dwa wyjścia USB. Całość w eleganckiej, aluminiowej obudowie i w kompaktowych wymiarach: 138 x 68 x 15 mm. Co ciekawe Quick Charge 3.0 mamy tutaj zarówno na wyjściu USB jak i na wejściu ładowania powerbanku. Urządzenie zatem bardzo szybko naładujemy.

 

Gdzie kupić?

Najlepiej w moim sklepie internetowym Frago.pl. Większość oferty mamy w najniższych cenach w Polsce!

Sklep z akcesoriami do telefonów

Pytania? Problemy?

Dane kontaktowe
Dane kontaktowe