Powerbanki 20 000 mAh

W tej grupie znalazły się powerbanki, o bardzo dużej pojemności (przeważnie 20 000 mAh), stworzone do tego aby podtrzymać przy życiu smartfony, tablety i inne urządzenia przez wiele dni, bez dostępu do prądu.

Dla kogo? Ta grupa powerbanków jest dedykowana dla osób, którym zdarzają się kilkudniowe wyjazdy bez dostępu do gniazdka, wypełnione intensywnym korzystaniem ze smartfonow / tabletów albo tych którzy korzystają z wielu nowoczesnych urządzeń jednocześnie i muszą dbać podczas wyjazdu o poziom naładowania kilku rzeczy na raz (nawigacji, kamer sportowych, smartfonów, tabletów, głośników, etc.).

Zapas energii: Urządzenia z tej grupy mają pojemność od 15 000 mAh do 20 000 mAh, co zapewnia odpowiednio 400 – 500% dodatkowej baterii w przeciętnym smartfonie.

Zalety:

  • Pojemność pozwalająca zasilić przeciętny smartfon nawet przez tydzień
  • Dobry lub bardzo dobry stosunek cena / pojemność
  • Przeważnie posiadają wbudowaną latarkę (diodę LED)

Wady:

  • Waga powerbanków 20 000 mAh to blisko pół kilograma
  • Wielkość największych smartfonów
  • Do przenoszenia konieczny jest plecak / torba

W tej kategorii oferujemy:

Platinet leather 15 000Powerbank Platinet 15 000 mAh za 79,99 złotych

Największy powerbank z linii Platinet Leather, ale wciąż bardzo mały jak na swoją pojemność: taki „kompaktowy olbrzym”. W środku znajdziemy wysokiej jakości ogniwa od LG, a na zewnątrz elegancką obudowę imitującą skórę. Latarki brak.

Powerbank forever 20000 mAhPowerbank Forever 20 000 mAh za 82,99 złotych

Model TB-020 od Forevera to jedna z najpopularniejszych „dwudziestek” w Polsce a przy okazji chyba najtańszy z markowych powerbanków w tej pojemności. Nie posiada latarki. Posiada za to gniazdo USB z natężeniem aż 2,5A.

Gdzie kupić?

Najlepiej w moim sklepie internetowym Frago.pl. Większość oferty mamy w najniższych cenach w Polsce!

Sklep z akcesoriami do telefonów

Pytania? Problemy?

Dane kontaktowe
Dane kontaktowe