Powerbanki (ładowarki) solarne

W tej grupie znalazły się powerbanki, które mogą być ładowane zarówno z gniazdka jak i promieniami słonecznymi, czyli ładowarki solarne. Są ekologiczne, często wodoodporne i ciągle stanowią swego rodzaju ciekawostkę. 

Dla kogo? Dla survival’owcow, którzy szukają powerbanków odpornych na deszcz, zwolenników ekologicznego podejścia do technologii oraz tych, którzy chcą wykorzystać możliwości ładowania solarnego.

Powerbanków można również używać jako tradycyjną baterię zewnętrzną i ładować je z gniazdka elektrycznego!

Zapas energii: W tej grupie mamy trzy urządzenia o pojemności od 4000 do 8000 mAh, co daje 100 – 200%  zapasowej energii dla smartfona.

Zalety:

  • Ekologicznie
  • Oszczędnie, jeśli będziemy gromadzić energię solarną
  • Dwa z prezentowanych tu modeli są odporne na działanie deszczu i silnego strumienia wody

Wady:

  • Technologia ładowania solarnego w tak tanich urządzeniach jest mało doskonała. Aby pozyskać 1000 mAh energii, powerbank musi leżeć na pełnym słońcu 8-10 godzin.
  • Cena jest 20-30% wyższa od powerbanków o zbliżonej pojemności, ale bez funkcji ładowania solarnego

W tej kategorii oferujemy:

Solarny 4000 ForeverPowerbank solarny Forever 4000 mAh za 34,90 zł

Najmniejszy, najprostszy i najtańszy model wyposażony w ogniwa litowo – polimerowe. Nie jest wodoodporny! Maksymalna wydajność ładowania solarnego to 80 mA na godzinę. Posiada jedno wyjście USB 5V 1A.

Powerbank solarny 5000Powerbank solarny Forever 5000 mAh za 35,99 zł

Nieco droższy i bardziej zaawansowany model z dwoma wyjściami USB, latarką i silikonową obudową odporną na wstrząsy, pył i wodę (strumień wody z dowolnego kierunku). W zestawie mamy także karabinczyk, a wydajność ładowania solarnego to 200 mA na godzinę.

Ładowarka solarna 8000 mAhPowerbank solarny Forever 8000 mAh za 66,99 zł

Najnowsza ładowarka solarna od Forevera o największej pojemności. Zapewnia 2 ładowania smartfona do pełna, posiada latarkę i dwa wyjścia USB. Jest też odporna na silny strumień wody z dowolnego kierunku. Wydajność ładowania solarnego to 200 mA na godzinę.

Gdzie kupić?

Najlepiej w moim sklepie internetowym Frago.pl. Większość oferty mamy w najniższych cenach w Polsce!

Sklep z akcesoriami do telefonów

Pytania? Problemy?

Dane kontaktowe
Dane kontaktowe