Małe „kieszonkowe” powerbanki

W tej grupie znalazły się powerbanki, których najważniejszą cechą jest niewielki rozmiar, a więc powerbanki małe, podręczne, kieszonkowe, które można zabrać ze sobą wszędzie i łatwo przenosić / przechowywać: w kieszeni, torbie rowerowej, damskiej torebce (małej), a nawet w niektórych portfelach.

Dla kogo? Powerbanki z tej grupy są przeznaczone dla osób, które potrzebują prostych przenośnych ładowarek „bez fajerwerków” po to, by awaryjnie podtrzymać telefon przy życiu przez kilka – kilkanaście godzin oraz dla tych, którzy nie chcą niepotrzebnie przepłacać za powerbank.

Zapas energii: Urządzenia z tej grupy mają pojemność od 2000 mAh do 8800 mAh, co gwarantuje odpowiednio od 50 do 200% dodatkowej baterii w przeciętnym smartfonie.

Zalety:

  • Mały rozmiar
  • Łatwość przenoszenia / przechowywania
  • Niewielka waga (do 200 gram)
  • Niska cena (kosztują do 40 złotych)

Wady:

  • Ograniczona pojemność; wystarczą na jedno, maksymalnie dwa ładowania telefonu do pełna
  • Niektóre modele mają tylko jedno wyjście USB i zwykle jest to wyjście jednoamperowe
  • Brak latarki (za wyjątkiem jednego modelu)

W tej kategorii oferujemy:

2600Powerbank Platinet 2600 mAh za ,99 złotych

Klasyczny i niezawodny model z jednym wyjściem USB 1A, wysokiej jakości ogniwami LG w środku i eleganckiej plastikowej obudowie imitującej skórę. Najtańszy ze wszystkich powerbanków, które sprzedajemy.

powerbank-platinet-5000-polimerowyPowerbank Platinet 5000 mAh za 24,99 złotych (li-pol)

Ultracienki powerbank o grubości zaledwie 10 milimetrów w aluminiowej, niepalnej obudowie. Wyposażony w jedno wyjście USB 5V 1A oraz – co zdecydowanie ciekawsze – ogniwa litowo – polimerowe.

Setty 8800Powerbank Setty 8800 mAh za 34,99 złotych

Model o rewelacyjnym wręcz stosunku ceny do pojemności, ale niestety z tylko jednym wyjściem USB o natężeniu półtora ampera. Dość ciężki: waży 230 gram, czego głównym powodem jest metalowa obudowa.

7200Powerbank Platinet 7200 mAh za 39,99 złotych

Powerbank z linii Platinet Leathe, który w zasadzie pasuje też do grupy „średniaków”, ale ze względu na tylko 1 wyjście USB i cenę ok. 40zł daliśmy go tutaj. Niezawodne ogniwa LG i fajny design to jego główne atuty.

 

 

 

 

Gdzie kupić?

Najlepiej w moim sklepie internetowym Frago.pl. Większość oferty mamy w najniższych cenach w Polsce!

Sklep z akcesoriami do telefonów

Pytania? Problemy?

Dane kontaktowe
Dane kontaktowe