Małe „kieszonkowe” powerbanki

W tej grupie znalazły się powerbanki, których najważniejszą cechą jest niewielki rozmiar, a więc powerbanki małe, podręczne, kieszonkowe, które można zabrać ze sobą wszędzie i łatwo przenosić / przechowywać: w kieszeni, torbie rowerowej, damskiej torebce (małej), a nawet w niektórych portfelach.

Dla kogo? Powerbanki z tej grupy są przeznaczone dla osób, które potrzebują prostych przenośnych ładowarek „bez fajerwerków” po to, by awaryjnie podtrzymać telefon przy życiu przez kilka – kilkanaście godzin oraz dla tych, którzy nie chcą niepotrzebnie przepłacać za powerbank.

Zapas energii: Urządzenia z tej grupy mają pojemność od 2000 mAh do 8800 mAh, co gwarantuje odpowiednio od 50 do 200% dodatkowej baterii w przeciętnym smartfonie.

Zalety:

  • Mały rozmiar
  • Łatwość przenoszenia / przechowywania
  • Niewielka waga (do 200 gram)
  • Niska cena (kosztują do 40 złotych)

Wady:

  • Ograniczona pojemność; wystarczą na jedno, maksymalnie dwa ładowania telefonu do pełna
  • Niektóre modele mają tylko jedno wyjście USB i zwykle jest to wyjście jednoamperowe
  • Brak latarki (za wyjątkiem jednego modelu)

W tej kategorii oferujemy:

2600Powerbank Platinet 2600 mAh za 15,99 złotych

Klasyczny i niezawodny model z jednym wyjściem USB 1A, wysokiej jakości ogniwami LG w środku i eleganckiej plastikowej obudowie imitującej skórę. Najtańszy ze wszystkich powerbanków, które sprzedajemy.

GoodRam 2000Powerbank GoodRam 2000 mAh za 24,90 złotych

Malutki powerbank od polskiego producenta podzespołów komputerowych. Jedno wyjście USB 1A, podłużny kształt i bardzo wysoka jakość wykonania. Nietypowa, miła w dotyku, gumowana powierzchnia.

Bank energii platinet 5000

Powerbank Platinet 5000 mAh za 34,90 złotych

Bardzo ciekawy model, który jest wciąż mały, ale oferuje to samo co większe powerbanki: dwa wyjścia USB (1A + 2A) i latarkę. Na uwagę zasługuje również unikatowa, gumowa powierzchnia i ciekawy, owalny kształt.

powerbank-platinet-5000-polimerowyPowerbank Platinet 5000 mAh za 26,99 złotych (li-pol)

Ultracienki powerbank o grubości zaledwie 10 milimetrów w aluminiowej, niepalnej obudowie. Wyposażony w jedno wyjście USB 5V 1A oraz – co zdecydowanie ciekawsze – ogniwa litowo – polimerowe.

Setty 8800Powerbank Setty 8800 mAh za 39,99 złotych

Model o rewelacyjnym wręcz stosunku ceny do pojemności, ale niestety z tylko jednym wyjściem USB o natężeniu półtora ampera. Dość ciężki: waży 230 gram, czego głównym powodem jest metalowa obudowa.

7200Powerbank Platinet 7200 mAh za 39,99 złotych

Powerbank z linii Platinet Leathe, który w zasadzie pasuje też do grupy „średniaków”, ale ze względu na tylko 1 wyjście USB i cenę ok. 40zł daliśmy go tutaj. Niezawodne ogniwa LG i fajny design to jego główne atuty.

 

 

 

 

Gdzie kupić?

Najlepiej w moim sklepie internetowym Frago.pl. Większość oferty mamy w najniższych cenach w Polsce!

Sklep z akcesoriami do telefonów

Pytania? Problemy?

Dane kontaktowe
Dane kontaktowe